Προκήρυξη των 5ων Αγώνων Επιχειρηματολογίας ΓΕ.Λ. Κεντρικής Μακεδονίας 2020–21

Το 2ο Π.Ε.Κ.Ε.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας, σε συνεργασία με την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας και τα σχολεία: 1ο ΓΕ.Λ. Συκεών, Πειραματικό ΓΕ.Λ. Πανεπιστημίου Μακεδονίας, Διαπολιτισμικό ΓΕ.Λ. Ευόσμου
και Εκπαιδευτήρια
Φρυγανιώτη, πρόκειται να διοργανώσει τους Αγώνες Επιχειρηματολογίας ΓΕ.Λ. (Αρ. έγκρισης 7285/Δ2/21-01-2021) κατά το σχολικό έτος 2020-2021, με αυστηρή τήρηση των μέτρων περιορισμού της διασποράς του Covid-19.
  Οι 5οι Αγώνες Επιχειρηματολογίας των ΓΕ.Λ. Κεντρικής Μακεδονίας αποτελούν συνέχεια επιτυχημένων διοργανώσεων προηγούμενων ετών και κατά το τρέχον σχολικό έτος θα διεξαχθούν διαδικτυακά.

Οι Αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 24 Απριλίου 2021, με χρήση της πλατφόρμας WebexTeams1.

Για Περισσότερες πληροφορίες, για δήλωση συμμετοχής, τους ορους και τις προυποθέσεις..

ΔΕΙΤΕ: Πληροφορίες Αγώνων Επιχειρηματολογίας.