ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ- ΔΗΛΩΣΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2021

Σύμφωνα με την ΥΑ με αρ πρωτ. Φ251/26655/Α5/5-3-21 οι απόφοιτοι που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ του έτους 2021 θα υποβάλουν την Αίτηση Δήλωση τους από:
Δευτέρα 8 Μαρτίου έως Παρασκευή 19 Μαρτίου 2021
στο Λύκειο από το οποίο αποφοίτησαν ή στο πλησιέστερο στην κατοικία τους, Λύκειο.
  Παρακαλούνται οι απόφοιτοι μαθητές μας να υποβάλουν πρώτα ηλεκτρονικά την Αίτηση - Δήλωση τους στο e-mail του σχολείου  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και στη συνέχεια, το σχολείο θα καθορίσει με μήνυμα την ώρα του ραντεβού για την ολοκλήρωση της διαδικασίας τηρώντας τα μέτρα υγιεινής και ασφάλειας. Επιπλέον, (για την αποφυγή άσκοπων μετακινήσεων λόγω του covid-19) να έχουν μαζί τους μια φωτογραφία για την "ταυτότητα του υποψηφίου".

panelinies222