ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2021

panelladikes1234

Σύμφωνα με την ΥΑ με αρ πρωτ. Φ251/26655/Α5/5-3-21 οι τελειόφοιτοι μαθητές της Γ΄Λκείου που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ του Σχολ.έτους 2021, μπορούν από:
Δευτέρα 8 Μαρτίου έως Παρασκευή 19 Μαρτίου 2021
να προσθέσουν με νέα Αίτηση-Δήλωση τους, ειδικά μαθήματα ή προτίμηση για ΤΕΦΑΑ, Στρατιωτικές/Αστυνομικές Σχολές κλπ.

Παρακαλούμε  τους μαθητές μας που το επιθυμούν, να υποβάλουν πρώτα ηλεκτρονικά την τροποποιημένη Αίτηση-Δήλωση τους στο e-mail του σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και στη συνέχεια, με απαντητικό μήνυμα, το σχολείο θα καθορίσει την ώρα του ραντεβού για την ολοκλήρωση της διαδικασίας τηρώντας τα μέτρα υγιεινής και ασφάλειας. Παρακαλούμε  ακόμα όλους τους τελειόφοιτους μαθητές, αμέσως μετά το άνοιγμα των σχολείων, να προσκομίσουν δύο φωτογραφίες για το Απολυτήριο και την Ταυτότητα Υποψηφίου.